Lakiery Bluesky DC - Dance

( ilość produktów: 123 )

Zadbane, piękne dłonie są wizytówką każdej kobiety. Zwykle pierwsze, na co zwracamy uwagę to paznokcie. Na ich estetyczny wygląd wpływ ma nie tylko długość czy kształt, ale także kolor lakieru. Lakiery do paznokci używane są na całym świecie od dziesięcioleci. Przez te lata zmieniał się ich skład odpowiedzialny za trwałość oraz jakość wykończenia. Dziś tymi, które cieszą się największym zainteresowaniem, są lakiery hybrydowe.

Lakiery Bluesky Dance - idealne krycie już przy pierwszej warstwie!

Wybierając lakier do paznokci, zazwyczaj w pierwszej kolejności uwagę zwracamy na jego kolor, jednak równie ważne są trwałość i pigmentacja. Dzięki głębokim, intensywnym kolorom seria Bluesky DC należy do jednej z chętniej wybieranych przez klientki naszego sklepu. To lakiery, które mogą być stosowane zarówno w profesjonalnych salonach kosmetycznych, jak i w domowych warunkach. Lakier wystarczy nałożyć na paznokcie tylko raz, by uzyskać efekt idealnego krycia. Takie rozwiązanie to nie tylko spora oszczędność czasu, ale i pieniędzy! Lakiery Bluesky DC - Dance nie marszczą się pod wpływem działania lampy ( zalecana 48w led). Jest to bardzo istotne, bo ma wpływ nie tylko na estetykę, ale i na trwałość wykonanego manicure. Z całą pewnością jest to wybór, z którego będziesz zadowolona! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Szeroka gama kolorystyczna lakierów z serii DC

Lakier do paznokci to element stylizacji - jego kolor i wykończenie w istotny sposób uzupełniają strój. Stosuje się go bez względu na wiek, okoliczności czy porę roku. W zależności jednak od okazji, preferencji czy nawet nastroju wybieramy odpowiedni dla siebie kolor. Decydując się na zakup lakierów hybrydowych Bluesky DC, do wyboru mamy ogromną gamę kolorystyczną. Znajdują się tam między innymi lakiery o stonowanej barwie, które idealnie nadają się na co dzień i do pracy. Delikatnie podkreślają kobiecość i dodają elegancji. W serii DC znajdują się także lakiery o mocnych, intensywnych kolorach, które są idealną propozycją na wieczorne wyjścia czy szczególne okazje. Mogą być też kontrapunktem kolorystycznym dla stonowanej stylizacji lub stanowić dopełnienie wyjątkowej kreacji czy biżuterii. Niektóre lakiery DC mają dodatkowo drobinki brokatu, dzięki którym paznokcie efektownie połyskują.

pixelpixelpixelpixel