Dezynfekcja

( ilość produktów: 50 )

Chyba nikt nie ma wątpliwości, jak ważne w salonie kosmetycznym czy innym punkcie świadczącym tego typu usługi jest dbanie o higienę oraz bezpieczeństwo. Utrzymywanie czystości wszelkiego typu przyrządów, materiałów oraz urządzeń, zapobiega chorobom np. grzybicy czy rozwijaniu się bakterii. Niezbędne preparaty do dezynfekcji oraz sterylizacji narzędzi kosmetycznych znajdziesz w jednym miejscu - w naszym sklepie internetowym - zapraszamy! Oferujemy bardzo korzystne ceny, przekonaj się sam!

Higiena w miejscu pracy to podstawa

Jednym z najważniejszych elementów, który świadczy o profesjonalnym podejściu do klienta oraz o jakości świadczonych usług wykonywanych w danym gabinecie kosmetycznym, jest higiena panująca w salonie oraz osób pracujących w salonie. Na pierwszym miejscu stawiamy na dokładne mycie rąk i używanie jednorazowych rękawiczek. Oprócz tego należy pamiętać o dezynfekcji rąk klientki bądź klienta a także sterylizacji narzędzi kosmetycznych, biurek, foteli, łóżek oraz szafek i podłóg. Idealnym preparatem do utrzymywania czystości w gabinecie będzie dostępny na naszej stronie preparat VELOX TOP AF NEUTRAL 1L ZE SPRYSKIWACZEM, który w nie więcej niż w 30 sekund rozprawi się z grzybami, wirusami oraz bakteriami. W każdym salonie kosmetycznym powinny znajdować się specjalne pomieszczenia do sterylizacji. Dezynfekcję przyborów powinny być przeprowadzane w pojemnikach wypełnionych specjalnym płynem , do których wkładamy użyte wcześniej narzędzia.W ofercie mamy gotowy preparat ALODES lub koncentraty typu ANIOSYME DD1 LUB VIRUTON STRONG. Dzięki takim zabiegom mamy pewność, że przestrzegamy najwyższych standardów jakości, nie przyczyniając się do zakażenia klientki groźną bakterią.

Szeroka oferta naszego sklepu

Prezentujemy szeroki wachlarz wszelkiego typu płynów oraz preparatów do dezynfekcji. Tylko u nas znajdziesz profesjonalne produkty do prowadzenia salonu kosmetycznego, gabinetu lekarskiego, utrzymywania ich w czystych i sterylnych warunkach. Warto zatem zorientować się, które z prezentowanych produktów mają najwięcej przydatnych funkcji, aby zaopatrywać się w artykuły tego typu w jednym miejscu - polecamy nasz sklep. Znajdziesz nie tylko wyżej wymienione, ale także równie ważne pojemniki do dezynfekcji w wielu wzorach. U nas dostaniesz wszystko, czego potrzebujesz. Zapraszamy na zakupy!

    pixelpixelpixelpixel