Podkłady jednorazowe

( ilość produktów: 47 )

Podkłady jednorazowe celulozowe, włókninowe czy podfoliowane to produkty zapewniające higienę podczas zabiegów kosmetycznych, szpitalnych oraz diagnostycznych. Ułatwiają pracę we wszystkich gabinetach służących do pielęgnacji ciała.Różnego rodzaju ręczniki i podkłady, serwety kosmetyczne, prześcieradła włókninowe znajdziesz w jednym miejscu. Nasz sklep internetowy to dobry kierunek, jeśli potrzebujesz tego typu produktów. Gwarantujemy szeroki wybór oraz bardzo atrakcyjne ceny. Sprawdź koniecznie.

Prześcieradła, podkłady i wiele więcej

Obecnie na rynku kosmetycznym i medycznym możemy zakupić wszelkiego typu podkłady, prześcieradła kosmetyczne czy serwety kosmetyczne. W zależności od przeznaczenia, potrzeb i predyspozycji osoby użytkującej, można dobrać idealne do tego stworzone produkty, np. w rolce, które swoje zastosowanie znajdą nie tylko w salonach kosmetycznych, ale także w szpitalach i prywatnych gabinetach. Podkłady celulozowe oraz inne, jednorazowego użytku, zapewniają higieniczną czystość i sterylność podczas zabiegów. Są niewiarygodnie łatwe w użyciu, gdyż po zakończonym zabiegu wystarczy zwinąć podkład i zutylizować, a następnie założyć nowy. Bogata gama kolorystyczna dostępna w naszym sklepie gwarantuje każdemu dopasowanie artykułów do wystroju wnętrza, co jest bardzo przyjemne dla oka i zachęcające do skorzystania z wybranego zabiegu. Zapewnią komfort pracy oraz zmniejszą ilość czynności wykonywanych po jej zakończeniu.

Podkłady jednorazowe w bogatej ofercie naszego sklepu

W naszym sklepie online znajdziesz wszelkiego typu artykuły do prowadzenia salonu kosmetycznego, gabinetu lekarskiego w czystych i sterylnych warunkach. Warto zatem zorientować się, które z jednorazowych produktów mają najwięcej przydatnych funkcji, abyś mógł zaopatrywać się w artykuły tego typu w jednym miejscu - polecamy nasz sklep. U nas znajdziesz podkłady i prześcieradła jednorazowe, prześcieradła włókninowe cięte lub z gumką czy celulozowe, a także papiery ręcznikowe oraz rękawiczki, śliniaki, serwety, czepki, japonki, stringi, opaski na włosy i inne akcesoria jednorazowego użytku potrzebne podczas zabiegu. Otrzymasz zatem wszystko, czego potrzebujesz i wiele więcej. Zapraszamy na zakupy!

    pixelpixelpixelpixel