Pędzelki

( ilość produktów: 46 )

Każda stylistka paznokci a także wszystkie kobiety, które marzą o profesjonalnym zdobieniu paznokci, będą potrzebować profesjonalnych i specjalnych do tego pędzli. To dzięki nim stworzymy idealne paznokcie na formie, precyzyjnie je pomalujemy bądź też ozdobimy. Warto wyposażyć się w kilka pędzelków do paznokci, aby pozwolić sobie na swobodną i komfortową pracę. Wszystkie dostępne są w naszym sklepie i to w bardzo przystępnych cenach.

Jak wybrać najlepszy pędzelek?

Obecnie na rynku znajdziesz wiele rodzajów pędzli do paznokci. Różnią się od siebie gęstością, długością, kształtem. W zależności od tego, jaki model wybierzesz, możesz wykorzystać go do wykonywania innych stylizacji. To zależy od Ciebie. Jednym z najbardziej popularnych jest pędzelek do modelowania. Służy profesjonalistkom do idealnego nadania kształtu płytce oraz wygładzenia paznokcia. Używa się go przeważnie razem z lakierami żelowymi i akrylowymi. Przy jego pomocy świetnie złagodzisz, wyrównasz przejście pomiędzy naturalnym i sztucznym paznokciem, dzięki czemu powstałe wcześniej załamanie nie będzie widoczne. Paznokieć będzie wyglądał bardzo naturalnie i estetycznie. Dodatkowo, dzięki niemu zdejmiesz nadmiar produktu, co pozwoli uniknąć efektu “grubego paznokcia”, co prezentuje się na dłoniach wyjątkowo nieestetycznie - zapewne żadna z nas nie byłaby zadowolona z takiego efektu.

Różne rodzaje pędzli do paznokci

W zależności od metody pracy i produktu nakładanego na paznokieć, powinnaś zdecydować się na inny rodzaj pędzelka. Dla paznokci akrylowych polecane są o zaokrąglonym brzegu oraz sztywnych, długich, nieco wypukłych włoskach. W przypadku zwykłego, hybrydowego lub żelowego lakieru, stylistki polecają wybór modeli, których zakończenie przypomina kwadrat bądź trójkąt. Taki model okazuje się idealny podczas pracy z produktami o bardziej wodnistej, płynnej formie. Kolejnym, bardzo przydatnym gadżetem podczas stylizacji paznokci, są pędzelki do zdobienia. To właśnie dzięki nim możesz stworzyć na płytce piękne ozdoby, jak np. ombre, drobne kropki, listki czy kwiaty.

Największy wybór w atrakcyjnych cenach

W naszym sklepie zakupisz wszelkie, niezbędne akcesoria - niezależnie czy poszukujesz pojedynczych pędzelków do paznokci, żelu, akrylu czy zdobień. W ofercie naszego sklepu internetowego prezentujemy szeroki wachlarz produktów do stylizacji paznokci - od pędzli, po stojaki, które nie tylko wyeksponują naszą kolekcję ale pozwolą także na zachowanie idealnego porządku podczas pracy.

    pixelpixelpixelpixel