Kryształki

( ilość produktów: 44 )

Umiejętne zdobienie paznokci naturalnych, hybrydowych bądź akrylowych jest ważnym elementem oferty nowoczesnych salonów kosmetycznych specjalizujących się w stylizacji paznokci. Podążając za modą i aktualnymi trendami każda stylistka paznokci powinna systematycznie uatrakcyjniać i uzupełniać swoją ofertę ozdób do paznokci. Oferta naszego sklepu jest uzupełniana na bieżąco tak, aby zaspokoić potrzeby klientek w zakresie wszelkiego typu błyskotek do paznokci.

Cyrkonie, diamenty, kryształki

Cyrkonie, diamenciki czy kryształki o wysokiej jakości mogą być wykorzystane do każdego wykończenia stylizacji na paznokciach. Ich niesamowity urok sprawia, że klientki salonów manicure coraz częściej decydują się na tego typu zdobienia. Nic tak bowiem nie przykuwa uwagi jak połyskujące elementy na dłoniach. Aby ich wysoki połysk i delikatny szlif utrzymywały się dłużej należy je umieścić pojedynczo na odrobinie kleju bądź naszym BLUESKY DECOR GEL. Ważne jest to, aby tego typu dekoracje umieszczać na w pełni wykonanym manicure hybrydowym, bądź akrylowym. Cyrkonie, diamenciki czy kryształki pokryte żelem stracą swój cały blask i nie będą już taką atrakcją dla oka. Tego typu ozdoby mocować najlepiej na mocno zmatowionej, odtłuszczonej płytce - wtedy będziemy mieć pewność, że nasze ozdoby będą zdobić nasze bądź klientki dłonie do wykonania następnej stylizacji.

Niech się błyszczy!

Proponujemy szeroki wachlarz ozdób do paznokci. Są to produkty zarówno do użytku codziennego jak i na specjalne okazje. ALLEPIXIE to starannie dobrana mieszanka drobnych kryształków w małych rozmiarach 1,5 mm. Dzięki tej ozdobie ożywisz każdą stylizację, dodając jej szyku i elegancji. Do wyboru dwadzieścia trzy nasycone kolory, mieniące się żywym blaskiem i grą świateł. Łatwość i szybkość aplikacji oraz niesamowity efekt końcowy czynią z tego produktu absolutny must have. Wejdź na stronę bluesypolska.pl w zakładkę kryształki i zanurz się w świecie błysku, elegancji i blasku!

    pixelpixelpixelpixel