Serie lakierów hybrydowych BlueskyPolska

( ilość produktów: 719 )

W ofercie sklepu internetowego Bluesky znajdują się profesjonalne lakiery hybrydowe 10ml, dzięki którym zrobisz piękny i efektowny manicure. Są one dostępne w bogatej bazie kolorystycznej, dzięki czemu każda kobieta znajdzie u nas coś dla siebie, co będzie odpowiadało jej potrzebom i oczekiwaniom. Marka Bluesky ma wiele atutów, przede wszystkim wszystkie produkty z kolekcji są bezpieczne, nie zawierają formaldehydu, toluenu i DBP. Uzyskany kolor jest trwały i efektowny, utrzymuje się z wysokim połyskiem i w nienagannym stanie na paznokciach nawet do trzech tygodni.

Lakiery hybrydowe (10ml) – jak nakładać

Bluesky Gel Polish to innowacyjne lakiery do zdobienia paznokci metodą manicure hybrydowego. Wszystkie produkty z kolekcji są dostępne w buteleczkach o objętości 10 ml. Wysoka jakość produktów gwarantuje znakomity i długotrwały efekt zabiegu, który można wykonać samodzielnie w warunkach domowych – już dziś możesz zapomnieć o kosztownych wizytach u kosmetyczki. Produkt będzie wyglądał efektownie po utwardzeniu za pomocą lampy UV (która jest dostępna w naszej ofercie) oraz przy pomocy nowej generacji lamp LED. Do prawidłowo wykonanej stylizacji potrzebna będzie baza (base coat), oraz nabłyszczacz (top coat).

Dzięki lakierom hybrydowym o poręcznej objętości 10 ml możesz dowolnie kreować, zmieniać i odświeżać wygląd swoich paznokci w zaciszu własnego mieszkania czy domu. Bluesky produkuje towar najwyższej jakości, który jest wytwarzany w ściśle określonych warunkach. Wszystkie kolory marki dostępne są na naszej stronie internetowej. Warto wiedzieć, że lakiery produkowane są według ścisłej europejskiej i brytyjskiej normy bezpieczeństwa.

Lakiery hybrydowe (10ml) – jak nakładać

Najpierw odtłuść płytkę paznokcia, przetrzyj ją suchym wacikiem i nałóż cieniutką warstwę UV BASE TOP COAT, którą następnie utwardź w lampie UV. Taka baza stanowi warstwę przyczepną pod kolor – w tym momencie nałóż cienką warstwę GEL POLISH UV COLOR COAT z dowolnie wybranej serii, a następnie utwardź ją w lampie UV, trzymając w niej paznokcie przez około dwie minuty. Aby uzyskać wyrazistą, intensywną i pięknie nasyconą barwę manicure, czynność należy powtórzyć. Następnie nałóż na płytkę paznokcia UV TOP COAT i utwardź w lampie kolejne dwie minuty, aby uzyskać efekt pięknie błyszczących paznokci.

Używanie lakierów hybrydowych o objętości 10 ml ma wiele atutów. Po pierwsze, estetyczny efekt manicure utrzymuje się naprawdę długo, ponieważ dobrze położona hybryda może trzymać się nawet miesiąc. Ponadto produkty tego typu nie zasychają, czym różnią się od zwykłych lakierów. O ile standardowe produkty po pewnym czasie są niezdatne do użytku, o tyle hybrydy sprawdzą się w każdych okolicznościach, ponieważ nie zmienią swojej konsystencji w buteleczce przez sześć miesięcy. To bezpieczne rozwiązanie, które wzmacnia strukturę płytki paznokcia. Jednak największym plusem nakładania hybryd jest bardzo naturalny efekt manicure, o którym marzy każda kobieta.

pixelpixelpixelpixel