Gęsty, ciągnący żel do tworzenia cienkich linii

( ilość produktów: 5 )

Art Gel Matrix to jeden z kosmetyków, które w nowy sposób pozwolą nam ozdobić swoje paznokcie. Dzięki licznym technikom i formułom do pielęgnacji paznokci ilość kolorów i wzorów jest naprawdę duża i możemy stwarzać coraz więcej ciekawych kombinacji i zdobień na paznokciach. Nasza kolekcja żelów Matrix Gel obejmuje czerwony, czarny i biały żel do tworzenia różnorodnych wzorów. Jest to gęsta receptura przypominająca ciągnącą się gumę. To właśnie dzięki swojej konsystencji kosmetyk ten jest bardzo mocny i wygodny podczas nakładania na płytkę paznokcia.

Żel dla każdego typu paznokci

Kiedy rozpoczynamy nanoszenie żelu na paznokieć, często zastanawiamy się, jak zrobiony przez nas wzór będzie wyglądał, kiedy skończymy malowanie ostatniego paznokcia. Jeśli używamy żelu Matrix Gel, nie musimy się tym martwić. Gumowa formuła powoduje, że substancja jest stabilna i nie spływa z paznokcia. Nie musimy się zatem spieszyć i możemy spokojnie wykonać cały zabieg. Manicure hybrydowy, którego Art Gel Matrix jest częścią, jest odpowiedni dla każdego typu paznokcia – niezależnie od tego, co chcemy zmienić, możemy poddać się wyobraźni.

Jak działa Matrix Gel?

Żel do ozdabiania paznokci nakładamy jako kolejną warstwę. Jest to substancja bardzo sprężysta, która się nie rozlewa po powierzchni paznokcia. Taka mocna konsystencja pozwala również na precyzyjne ozdabianie i wykonywanie naprawdę małych wzorów. Kiedy już nałożymy wybrany Matrix Gel, następnie wystarczy utwardzić warstwę żelu za pomocą lampy UV (przez 2 minuty) bądź lampy LED (30 sekund). Paznokcie ozdobione Art Gel Matrix są bardzo mocne i twarde dzięki działaniu samego żelu i lampy. Są one wówczas mniej podatne na czynniki zewnętrzne, co oznacza, że nasze małe dzieło sztuki będzie trwalsze, niż po tradycyjnym malowaniu paznokci.

Biały żel pozwala na dużą swobodę w kwestii wyboru pełnej kolorystyki paznokci, ponieważ biel pasuje do każdej barwy. Możemy stworzyć bardzo stylowe i nowoczesne połączenie bieli z czernią jeśli lubimy te kolory, bądź jeśli chcemy dobrać stonowany manicure do klasycznego stroju w pracy. Matrix Gel łączony z innymi barwami może również wyglądać bardzo efektownie. Z intensywnymi barwami, takimi jak fiolet czy zieleń będzie tworzył bardzo jaskrawy i odważny duet.

Art Gel Matrix w pielęgnacji paznokci

Silna i gęsta konsystencja kosmetyku Art Gel Matrix sprawia, że paznokcie są naprawdę twarde, co stanowi miłą odmianę w szczególności dla tych z nas, których paznokcie mają tendencję do szybkiego łamania się. Krótko mówiąc, przez długi czas możemy cieszyć się zadbanymi i pięknie ozdobionymi paznokciami.

Formuła Art Gel Matrix znajduje się w pięknym słoiczku, dzięki czemu podarowanie takiego żelu w prezencie będzie świetnym pomysłem. Jeśli od dawna chciałaś zrobić sobie prezent, ale wciąż nie znalazłaś odpowiedniego, może będzie nim elegancki żel do paznokci? A może Twoja mama, siostra bądź przyjaciółka lubi dostawać kosmetyki na urodziny lub bez okazji? Wysokiej jakości żel do ozdabiania paznokci sprawi radość wielu z nas.

    pixelpixelpixelpixel