Tipsy

( ilość produktów: 3 )

Jeżeli marzysz o pięknych, długich, zdrowo wyglądających paznokciach, lecz Twoje naturalne wyglądem i kształtem odbiegają od Twoich wyobrażeń - postaw na sztuczne paznokcie. Będą prezentować się niezwykle efektownie, a Ty na dłuższy czas będziesz mogła zapomnieć o klasycznym manicure. Zapraszamy na stronę blueskypolska.pl, gdzie oferujemy szeroki wybór tipsów naturalnych w bardzo przystępnych cenach. Piękne i zadbane paznokcie są wizytówką każdej z nas!

Paznokcie, o jakich marzysz

Tipsy naturalne umożliwiają samodzielne wykonanie manicure w domowym zaciszu. Są nie tylko idealnym rozwiązaniem dla kobiet marzących o nienagannie prezentujących się dłoniach, ale także dla wszystkich, którzy od lat borykają się z nawykiem obgryzania paznokci, przez co są krótkie i niezdrowo wyglądające. Dzięki oferowanym przez nas produktom osiągniesz kształt, o jakim marzysz i zapomnisz o kruchych, łamliwych paznokciach. Pozwól sobie na piękną ozdobę każdej kobiecej dłoni.Tipsy naturalne należy dopasować do szerokości naszej płytki paznokcia, aby po ich założeniu nie piłować zbyt mocno przy bocznej krawędzi.

Jakie tipsy wybrać?

Warto również podczas zakupu zwrócić uwagę na elastyczność i trwałość produktu, mając pewność, że podczas prac domowych, jak chociażby mycie naczyń, nasze sztuczne paznokcie nie ulegną zniszczeniu. Warto pamiętać o gumowych bądź nitrylowych rękawiczkach, które zabezpieczą dłonie przed szkodliwym działaniem chemikaliów używanych podczas wielu czynności. Na stronie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór sztucznych paznokci pakowanych średnio po 50 szt. Są to produkty najwyżej jakości, w najlepszej cenie, abyś miała gwarancję zadowolenia z zakupów w naszym sklepie. Z chęcią służymy pomocą i odpowiemy na każde pytanie dotyczące produktów. Zachęcamy do zakupu.

    pixelpixelpixelpixel