Wzorniki

( ilość produktów: 12 )

W dzisiejszych czasach dla większości kobiet stylizacja paznokci to podstawa. Każdej z pań zależy na tym, aby wyglądać jak najlepiej. Pierwszym krokiem w tym kierunku są piękne i zadbane paznokcie, jednak nie zawsze jesteśmy w stanie samodzielnie wykonać manicure, o jakim marzymy. Warto skorzystać z usługi w profesjonalnym salonie. Stylistka paznokci musi mieć odpowiednią technikę i wachlarz możliwości do zaproponowania klientkom. Niezbędną rzeczą w tym przypadku będą wzorniki paznokci.

Wzorniki do zaprezentowania kolorów dostępnych hybryd

Dzięki temu, że moda na stylizację paznokci jest coraz większa, otwierają się nowe gabinety kosmetyczne. Niestety nie każda kosmetyczka ma odpowiednią technikę i wiedzę, aby sprostać naszemu zadaniu. W tym przypadku niezbędne okażą się wzorniki do hybryd, aby móc cały czas się rozwijać, doskonalić oraz zdobywać nowe umiejętności. Bez tego nasze szanse na powodzenie są małe. Wzorników mogą posłużyć również jako reklama. Przed każdym zabiegiem klientka może na spokojnie zapoznać się z naszą ofertą kolorów lub wzorów, dzięki czemu zwiększa się szansa na jej zadowolenie po wykonaniu zabiegu. Oferowany przez nas produkt jest niezbędny w każdym gabinecie kosmetycznym do systematycznego treningu oraz prezentacji wybranych kolorów i wzorów z oferty.

Który model wybrać?

Wzorniki lakierów zdecydowanie ułatwią naszą pracę oraz skrócą czas ustalania z klientką szczegółów stylizacji Na naszej stronie posiadamy ich szeroki wybór. Różnią się kolorem, kształtem, ilością sztuk tipsów w zestawie oraz przeznaczeniem. Obecnie dysponujemy wzornikami w barwach: mlecznych, czarnych oraz przezroczystych, o różnych wielkościach z innymi ilościami tipsów - od 20 do 100 sztuk. Do ćwiczeń będzie pasować każdy, natomiast należy pamiętać, że wzorniki do hybryd i innych celów będą się już różnić. Wybierając produkty z naszego sklepu, zyskujesz gwarancję jakości poszczególnych akcesoriów w bardzo konkurencyjnej cenie. Produkty wykonane są starannie i szczegółowo, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni.

    pixelpixelpixelpixel