Frezy

( ilość produktów: 98 )

W dobie zaawansowanych usług kosmetycznych, w każdym profesjonalnym salonie kosmetycznym przy wykonywaniu zabiegu manicure czy pedicure wykorzystywana jest frezarka kosmetyczna. Urządzenie tego typu będzie pomocne przy tworzeniu stylizacji hybrydowych, akrylowych, żelowych i tytanowych. Przed jej zakupem warto sprawdzić dostępność frezów i innych materiałów, a także dowiedzieć się, czy mają standardowe wymiary. Zapraszamy do naszego sklepu - sprawdź, co znajduje się w naszej ofercie w zakładce “frezy”!

Rodzaje frezów i ich zastosowanie

Frezy kosmetyczne, podobnie jak pilniki, mają różną gradację, którą dostosowujemy do danego zabiegu. Oznaczona jest przeważnie gumkami u podstawy nóżki w przeróżnych kolorach - Najmocniejsze frezy ceramiczne to kolor czarny, kolejne to ziel. Należy pamiętać, że to gradacja jest najważniejsza - frez używany podczas zabiegu nie może być za ostry, gdyż może grozić uszkodzeniem naturalnej płytki paznokcia. Mimo kolorowych oznaczeń, trzeba zwrócić uwagę również na ziarnistość freza. Frezy do paznokci podzielone są według przeznaczenia. W ofercie naszego sklepu dostępne są frezy których różnorodne zastosowanie pozwala osiągnąć inne efekty. Wyróżniamy frezy : diamentowe, kamienne, polerskie, ceramiczne, karbidowe oraz nakładki i kapturki ścierne. Podczas wykonywania zabiegu frezy dotykają płytki paznokcia oraz skóry, dlatego powinny być wykonane z bezpiecznego, trwałego materiału.

Bogata oferta naszego sklepu

W naszym sklepie znaleźć można szeroki wachlarz frezów wszelkiego typu. Sposób posługiwania się tym produktem wymaga wiedzy teoretycznej i przede wszystkim - praktyki. Wszystkie szczegóły dostępne są na naszej stronie blueskypolska.pl pod wybranym produktem. Aby zachować porządek na biurku, przydatna będzie podstawka akrylowa na frezy, która pozwoli również na wyeksponowanie i uporządkowanie Twoich narzędzi kosmetycznych. Niewielkie gabaryty pozwolą mieć potrzebny nam frez zawsze pod ręką. ( nie mamy czegoś takiego)

    pixelpixelpixelpixel