Naklejki

( ilość produktów: 60 )

Umiejętne zdobienie paznokci naturalnych, hybrydowych bądź akrylowych jest ważnym elementem oferty nowoczesnych salonów kosmetycznych specjalizujących się w stylizacji paznokci. Podążając za modą i aktualnymi trendami każda stylistka paznokci powinna systematycznie uatrakcyjniać i uzupełniać swoją ofertę ozdób do paznokci. Oferta naszego sklepu jest uzupełniana na bieżąco tak, aby zaspokoić głód klientek wszelkiego typu nowości i zaskakujące trendy do paznokci w tym bajeczne naklejki.

Naklejaj ile dusza zapragnie!

Współczesne naklejki na paznokcie dają wspaniałe i oryginalne możliwości błyskawicznych zdobień.W ofercie naszego sklepu posiadamy niebywale ozdobne naklejki wodne, naklejki na całą płytkę paznokcia oraz szablony do malowania wzorów. Wszystkie z nich są idealne aby zaaplikować je na naturalną płytkę, hybrydę, żel, akryl ale także tytan. Jeżeli nie masz wystarczającego obycia z pędzlem i Twoje malowane wzory wymagają jeszcze szlifu sięgnij po nalepki na paznokcie, które ozdobią Twoją stylizację dosłownie w dwie minuty to jeszcze będą prezentowały się nienagannie i idealnie ozdobią Twój manicure. Naklejki na paznokcie są również idealnym rozwiązaniem w sytuacji awaryjnej - gdy goni nas czas a my chcemy by nasze paznokcie, bądź paznokcie naszej klientki wyglądały bajecznie i wywołały efekt wow.

Naklejki i szablony

Na naszej stronie znajdziesz ogromną kolekcję wszelkiego typu naklejek bądź szablonów do paznokci. Przepiękne kolorowe wzory, intensywne kolory! Naklejki wodne do zdobień to łatwy i szybki sposób na wyjątkowo udaną stylizację paznokci. Ogromna liczba wzorów do wyboru, atrakcyjne ceny i spektakularne efekty jakie z pewnością uzyskasz, to powody dla których warto wypróbować te naklejki.Na każdym arkuszu (6,5cm x 5,5cm) mieści się 10 naklejek - 1 na każdy paznokieć u rąk. Warto zauważyć, że oferta naszego sklepu blueskypolska.pl jest często aktualizowana. Z dużą regularnością wprowadzamy nowe wzory by dopasować naszą ofertę do wymogów rynku ozdobnego manicure.

    pixelpixelpixelpixel