Aquacolor Nail Pen (jak akwarele)

( ilość produktów: 11 )

Trendy dotyczące stylizacji paznokci zmieniają się z sezonu na sezon.

A kto śledzi nowinki z branży, doskonale wie, że obecnym hitem są zdobienia wyglądające jak obraz namalowany akwarelą. Motywy roślinne i kwiatowe zawsze cieszą się popularnością w każdym okresie, dlatego warto zapoznać się z akcesoriami, które ułatwią wykonanie wzorów.

Nowością na naszym polskim rynku jest Aquacolor Nail Pen BLUESKY.

To nic innego jak farbka w naboju z wygodnym aplikatorem, w postaci pena z pędzelkiem. Jeśli wykonasz stylizację prawidłowo, efekt będzie zniewalający. Ważne, aby przed rozpoczęciem pracy paznokieć był pokryty matowym topem i przetarty wacikiem nasączonym cleanerem. Wówczas farbka nie rozmyje się bez Twojej kontroli.Jak zabrać się za stworzenie wzorów? Nic prostszego. Po nałożeniu farbki poczekaj aż przeschnie. Następnie cienkim pędzelkiem zamoczonym w niewielkiej ilości cleanera nadaj kształt jaki chcesz uzyskać. Delikatny, romantyczny efekt uzyskasz bardziej rozcierając wzór, a jeśli wolisz wzmocnić intensywność wzoru - poczekaj aż całość przeschnie i powtórz proces. Gotowy paznokieć zabezpiecz topem i utwardź w lampie LED/UV.

Jakie cuda możesz wyczarować z pomocą Aquacolor Nail Pen? Ogranicza Cię tylko wyobraźnia.

Do wyboru jest aż osiem kolorów, dzięki którym namalujesz na paznokciach proste wzory kwiatowe, tropikalne motywy, a nawet całe krajobrazy. Łącz barwy, baw się formą. Nie musisz być doświadczoną profesjonalistką by tworzyć na paznokciach małe dzieła sztuki. Wystarczy, że masz pomysł, chęci i odrobinę wolnego czasu.

BLUESKY 

LONG LASTING RELATIONSHIPS

    pixelpixelpixelpixel