Pyłki do zdobień

( ilość produktów: 147 )

Nie wszystkie klientki przychodzą do Twojego salonu z zamiarem nałożenia na paznokcie jedynie jednej warstwy koloru. Równie popularne jest zdobienie paznokci, na przykład przy pomocy pyłków. Mogą to być pyłki jednokolorowe, jak i mieniące się różnymi kolorami. Zdobimy nimi jeden paznokieć lub kilka, uzyskując na dłoniach ciekawą różnorodność.

Pyłki na paznokciach

Dlaczego więc nie wyeksponować właśnie wszelkiego typu błysku na paznokciach? Idealnie sprawdzą się do tego brokaty i niezastąpione w tym przypadku efekty typu syrenka, lustro bądź kolorowe pigmenty. Pyłki, pigmenty oraz wszelkiego typu brokaty są świetnym dodatkiem dla wielbicielek nie tylko tradycyjnych kolorów hybrydy, ale tak naprawdę pasują do całego wachlarza barw. Ozdoby i efekty lustra czy syrenki dodają charakteru, przełamują je i stanowią idealny dodatek do klasycznych stylizacji. Które i czy oby na pewno wszystkie? A czemu nie! Bawmy się stylizacjami manicure, sprawmy, aby każda była inna i niepowtarzalna. Jeżeli chcecie zafundować sobie bądź swojej klientce efekt wow puśćcie wodzę fantazji i wykorzystujcie wszystkie dostępne techniki zdobień jak pigmenty, brokaty czy jak wyżej wspomniane efekty lustra czy syrenki. Zaprezentujcie światu mieniące się paznokcie!

Pyłki na każdą okazję

Na naszej stronie znajdziecie szeroki wachlarz wszelkiego typu ozdób do paznokci od brokatów, nasyconych kolorami pigmentów czy produktów nadających wszelkiego typu efektów w tym efekt lustra czy syrenki. Ważne, aby przed aplikacją każdego z nich przeczytać jak go profesjonalnie nakładać i nie zepsuć efektu. Wejdź na stronę bluesypolska.pl w zakładkę pyłki do paznokci i zanurz się w świecie błysku, elegancji i blasku. Zakupisz u nas profesjonalne elementy do zdobienia paznokci i to w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do zakupów.

pixelpixelpixelpixel