Baza do hybryd

( ilość produktów: 5 )

Zaczynasz swoją przygodę z manicure hybrydowym i poszukujesz produktów, które pozwolą Ci cieszyć się z perfekcyjnego koloru przez długie tygodnie? We wszystko, co będzie Ci potrzebne, zaopatrzysz się na blueskypolska.pl. Pierwszym produktem, na którym warto się skupić, jest baza do hybryd. Wysoka jakość naszych propozycji gwarantuje trwały i piękny kolor tak długo, jak zechcesz.

Baza hybrydowa podstawą pracy nad stylizacją paznokci

Baza hybrydowa to inwestycja, która zwróci się każdej kobiecie - zarówno tej wykonującej manicure we własnym domu, jak i właścicielce salonu kosmetycznego. Jedną z najpopularniejszych baz jest gęsta Baza RIDGGE FILLER BASE. To samopoziomujący, doskonały produkt do słabej i zniszczonej płytki, gdyż dzięki niemu możesz ją wzmocnić, nadbudować, wymodelować, wyrównać, a także przedłużyć. Taki duży zakres możliwości sprawia, że jest to numer jeden w naszej kolekcji. Mam również bazę Bluesky BASE COAT charakteryzująca się dużą elastycznością i dobrą przyczepnością do płytki paznokcia. Piękną stylizację możesz uzyskać także, stawiając na Bluesky Base & Top Coat. Jest to znakomity produkt łączący cechy podkładowe i nawierzchniowe - świetny do nauki manicure hybrydowego.

Bazy do zadań specjalnych

W asortymencie Bluesky znajdziesz również bazę hybrydową Blossom Gel, która umożliwia uzyskanie efektu Blossom Effect. Baza ma rzadką konsystencję, dzięki czemu umożliwia łatwe rozlewanie się lakierów. Występuje w opcji clear i white. Osoby, które są zainteresowane profesjonalnym wykonaniem manicure hybrydowego typu Peel Off, powinny zaopatrzyć się w Bluesky Base & Top Peel Off. Głównymi zaletami produktu jest możliwość stosowania go jako podkładu lub nabłyszczacza na paznokcie naturalne, żelowe, akrylowe oraz w przypadku rekonstrukcji płytki paznokcia - na tak zwane włókno szklane. Bezproblemowe rozprowadzenie i zdejmowanie bez użycia acetonu to również zalety często doceniane przez wymagające klientki. Możesz skorzystać także z klasycznej podkładowej bazy Bluesky Base Coat. Bardzo ważną informacją dla alergików i pań prowadzących salon kosmetyczny jest fakt, iż produkty od Bluesky nie zawiera formaldyhydów.

    pixelpixelpixelpixel