Rękawiczki jednorazowe

( ilość produktów: 13 )

Dokładnie dopasowane, jednorazowe rękawiczki nitrylowe tworzą barierę ochronną przed bakteriami oraz zakażeniem wirusami. Nadają się idealnie do zachowania higieny i ochrony przed zabrudzeniami krwią oraz innymi płynami ustrojowymi. Dodatkowo rękawice mogą też zapobiegać mechanicznym uszkodzeniom rąk. W ofercie naszego sklepu posiadamy je w bardzo korzystnej cenie! Sprawdź koniecznie te i inne produkty.

Zastosowanie rękawiczek jednorazowych

Rękawice nitrylowe mają szeroki wachlarz możliwości. Wykorzystywane są do celów medycznych w trakcie zabiegów i operacji. Ich zastosowanie znajdziemy również w salonach kosmetycznych, podologicznych, tatoo i gabinetach dentystycznych, gdzie każdy zabieg musi być wykonywany w warunkach sterylnych. W tego typu miejscach człowiek ma kontakt ze środkami chemicznymi oraz ze skórą pacjenta, więc koniecznym jest ich posiadanie, aby uniknąć uczulenia oraz chorób. Kolejnym zastosowaniem jest wykonywanie w nich prac domowych, aby nie ubrudzić dłoni lub ich nie uszkodzić. Rękawiczki jednorazowe są również wykorzystywane w weterynarii i przemyśle. Charakteryzują się dobrą przyczepnością, odpornością na różne substancje i ogólną wytrzymałością.

Jakie wybrać?

Posiadamy szeroki wybór rękawiczek jednorazowych o różnym przeznaczeniu, w różnych rozmiarach i kolorach - wszystko w zależności od potrzeb. Do wyboru są rękawiczki: lateksowe bezpudrowe i pudrowane, winylowe bezpudrowe i pudrowane, nitrylowe bezpudrowe, ale także z kolagenem oraz z owsem antyalergiczne. Rękawiczki lateksowe gwarantują dużą elastyczność i bardzo dobre dopasowanie do dłoni użytkownika. Przeznaczone są dla tych osób, które nie mają alergii na proteiny kauczuku naturalnego. Z kolei modele z kolagenem rekomendowane są szczególnie użytkownikom posiadającym suche, szorstkie i wrażliwe na podrażnienia dłonie. Rękawiczki antyalergiczne z owsem dedykowane są tym osobom, które mają skórę wrażliwą. Zawierają naturalny wyciąg z owsa. Takie rękawiczki dogłębnie nawilżają i łagodzą podrażnienia. Do salonów kosmetycznych, gdzie mamy zabiegi z użyciem igieł oraz do salonów tatoo zalecane będą rękawiczki w kolorze czarnym - nie będą na nich widoczne ślady krwi podczas wykonywania usługi, co daje duży komfort dla klientki . Do zabiegów w salonach stylizacji paznokci czy fryzjerskich lepsze będą różowe, lawendowe czy niebieskie, które rozjaśnią i pokolorują przestrzeń. Dużą zaletą naszych rękawiczek jest rolowany mankiet oraz teksturowane palce, a przy tym są ultra cienkie, co zdecydowanie ułatwia zakładanie ich na ręce i daje dużą swobodę pracy, gdyż są elastyczne. Dzięki temu szczegółowo i precyzyjnie możemy wykonywać w nich swoją pracę. W przemyśle oraz przy pracach domowych te poszczególne modele również sprawdzą się idealnie. Zadbaj o swoje dłonie, niezależnie jaką pracę wykonujesz - postaw na rękawiczki jednorazowe! Są bardzo solidnie, a cena naprawdę jest korzystna.

    pixelpixelpixelpixel