Pędzelki do żelu

( ilość produktów: 15 )

Paznokcie żelowe to doskonała opcja dla osób, które zmagają się z problemem krótkich, łamliwych i słabych paznokci. Takie manicure wykonuje się na dwa sposoby - albo nakładając żel bezpośrednio na płytce, albo pokrywając nim przytwierdzony wcześniej do paznokcia tips. Ten rodzaj manicure czy pedicure wykonać można zarówno w domu, samodzielnie, lub w salonie kosmetycznym. Trzeba jednak pamiętać o tym, że jest to zabieg stylizacji paznokcia niezwykle pracochłonny i wymagający nie lada wprawy i precyzji. Wymaga także odpowiedniego sprzętu i przyborów, w tym pędzelków i pędzli.

Niezbędny przyrząd każdej profesjonalnej manicurzystki!

Pędzelek do nakładania żelu musi znaleźć się w każdym salonie kosmetycznym czy salonie piękności. Paznokcie żelowe są w dzisiejszych czasach niezwykle popularne - pozwalają cieszyć się perfekcyjnym i schludnym manicure i pedicure nawet przez kilka tygodni. To zatem doskonała opcja dla tych, którzy nie mają czasu na częstą i czasochłonną pielęgnację paznokci, a zależy im na długotrwałych, efektownych rezultatach. Aby to osiągnąć, należy korzystać z usług tych profesjonalistów, którzy pracują na sprawdzonych produktach i sprzęcie najwyższej jakości. Jednym z najważniejszych jest właśnie pędzelek do żelu. W naszej bogatej ofercie znajdziecie właśnie te przybory, których szukacie! Posiadamy różne pędzelki do żelu - rozmiary, które oferujemy, z pewnością przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Różne rozmiary pędzli wykorzystywanych do stylizacji paznokci pozwalają nałożyć żel na płytki paznokcia o różnych szerokościach, wychodząc tym samym naprzeciw kobietom o zróżnicowanych potrzebach. Każdy salon piękności, w którym pracuje osoba specjalizująca się w manicurze czy pedicurze, powinien być wyposażony w pędzelki różnej wielkości. W naszym asortymencie znajdują się różne rodzaje pędzelków do żelu - na przykład pędzelek do zelu uv czy pędzelek do żelu z naturalnego włosia. Ten sprawdzony produkt to absolutny bestseller, który zalicza się do ulubionych przyborów profesjonalnych stylistek i stylistów paznokci.

Pędzelek do żelu - niezbędny element profesjonalnej stylizacji paznokci

Pędzelki do żelu różnią się nie tylko rozmiarem, ale i technologią wykonania. W naszej bogatej i nieustannie poszerzanej ofercie znajdują się produkty z drewna, transparentne, z kryształkami, a także takie, nadające się do ekstrawaganckiej stylizacji paznokci, na przykład do nakładania perełek czy do technologii Gum Gel. Pedzel do żelu z naszego asortymentu to gwarancja solidności i trwałości, a także wygody użytkowania. Dobry pędzelek do żelu to taki, który pozwala na precyzyjne nakładanie żelu zarówno na płytce paznokcia, jak i w tych trudniej dostępnych miejscach, jak na przykład w okolicach naskórka. O pędzel do nakładania żelu należy przede wszystkim odpowiednio dbać, aby służył nam jak najdłużej. Niezwykle istotne jest regularne czyszczenie i suszenie pędzla, zwłaszcza tego, wykonanego z naturalnego włosia.

    pixelpixelpixelpixel