Pilniki i bloki polerskie

( ilość produktów: 78 )

Każda z nas wie, jak ważne w dbaniu o elegancki wygląd dłoni i przygotowanie je do dalszej pielęgnacji są pilniki do paznokci oraz bloki polerskie. Niezastąpione podczas robienia manicure, pedicure lub, gdy paznokieć ulegnie zniszczeniu czy złamaniu. Są również nieocenione podczas profesjonalnej usługi w salonie kosmetycznym O odpowiednio dobranej gradacji pozwolą nadać odpowiedni kształt, wypiłować a także usunąć wierzchnią warstwę hybrydy czy akrylu. Pilniczek to niezbędnik każdej damskiej torebki.

Jaki pilniczek wybrać i na co zwrócić uwagę?

Aby nadać paznokciom odpowiedni kształt, wypiłować je, przygotowując tym samym do nałożenia wybranego przez nas produktu, musimy użyć odpowiedniego pilniczka. Na rynku dostępne są pilniczki papierowe, szklane oraz metalowe. Decydując się na właściwy model, należy zwrócić uwagę na gradację, czyli ziarnistość. Dostępne gradacje: 80, 100, 180, 240. Od tego zależy jego przeznaczenie. Im niższa ziarnistość, tym pilnik będzie bardziej ostry, odpowiedni do zdejmowania produktów typu żel bądź akryl. Im wyższa ziarnistość, będzie on zdecydowanie łagodniejszy dla naturalnej płytki paznokci. Wybierając odpowiedni rodzaj, warto również zwrócić uwagę na jego kształt. Jego wygląd zależy tylko i wyłącznie od indywidualnych preferencji. Niektórzy lubią pracować z prostymi, inni z tak zwanymi bananami, a jeszcze inni z pilnikami półksieżycami.

Do czego służą bloki polerskie?

Bloki polerskie służą do polerowania i matowienia paznokci. Są pomocne również przy zdejmowania grubej warstwy żelu bądź akrylu. Idealnie sprawdzają się do wygładzenia, wyrównania płytki paznokcia, usunięcia wszelkich rys, nierówności, naturalnie występujących na powierzchni paznokcia. W ofercie naszego sklepu znajdziecie szeroki wachlarz bloków polerskich w atrakcyjnych cenach. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Posiadamy szeroki wybór profesjonalnych produktów i akcesoriów kosmetycznych. Niezależnie od tego, czy zajmujesz się tym profesjonalnie czy amatorsko, znajdziesz właściwe dla siebie. Gwarantujemy wysoką jakość oraz bardzo korzystne ceny.

    pixelpixelpixelpixel