Zmywacze do paznokci

( ilość produktów: 6 )

W każdym salonie zajmującym się profesjonalnym zdobieniem paznokci jednym z niezbędnych produktów jest aceton kosmetyczny. Służy on do usunięcia lakieru hybrydowego z płytki paznokcia, ale także do rozpuszczenia akrylowej warstwy podczas zmiany dotychczasowej stylizacji. Jeżeli poszukujesz skutecznego acetonu bądź cleanera, zapraszamy do naszego sklepu internetowego.

Aceton kosmetyczny - co to takiego?

Aceton jest jednym z najbardziej znanych rozpuszczalników. Swoje zastosowanie znajdzie w branży budowlanej jako preparat do zmywania pozostałości farb czy trudnych plam, jednak niewątpliwie zyskał sławę w usługach kosmetycznych i kojarzy się głównie ze zmywaczami do paznokci. Aceton oczyszczony, bo z takim mamy do czynienia w salonach manicure, służy do skutecznego oczyszczenia paznokci z lakieru, ale równie dobrze poradzi sobie z usunięciem hybrydy, tipsów czy akrylu. Aceton kosmetyczny został pozbawiony charakterystycznego, chemicznego zapachu, a dodatkowo wzbogacony substancjami pielęgnującymi, witaminami i aromatami - wszystko to dla zdrowia naszych paznokci oraz skórek.

Poznaj ofertę naszego sklepu

Oferujemy Acetonem oraz Cleaner do paznokci o różnych pojemnościach. Produkty te są na bazie roślinnej o czystości 97% - co to oznacza - nie są rozcieńczane wodą ani innymi preparatami. Idealne do zastosowania nie tylko w profesjonalnych salonach kosmetycznych, ale także w zaciszu własnego mieszkania. Cleaner przeznaczony jest do oczyszczania i odtłuszczania płytki paznokcia przed manicure oraz do preparatów utwardzalnych - takich jak żel UV po utwardzeniu w lampie. Nie powoduje odbarwień paznokci, nie pozostawia białego nalotu. Szczególnie polecany przy manicure hybrydowym, a także idealny produkt do opracowania akrylożelu Bluesky Gum Gel. Produkty dostępne na naszej stronie są całkowicie bezpieczne dla skóry rąk i paznokci. Kosmetyki znajdują się w wygodnych opakowaniach Butelka prezentuje się elegancko, gdyż ma minimalistyczną i ciekawą szatę graficzną - będzie idealną ozdobą każdej łazienki oraz salonu kosmetycznego.

    pixelpixelpixelpixel