HARD do hybryd

( ilość produktów: 1 )

Manicure hybrydowy w ostatnim czasie stał się niezwykle popularny. Kobiety kochają go za trwałość i nieskazitelny wygląd paznokci przez kilka tygodni. Jeśli i Ty uległaś tej niesamowitej modzie, to koniecznie zapoznaj się z propozycjami baz, TOP-ów i żeli budujących od Bluesky. HARD jako silny lakier podkładowy pod manicure żelowy lub akrylowy świetnie sprawdzi się pod stylizacje wykonywane za pomocą produktów Bluesky. produkt ten to solidny fundament, który pozwoli cieszyć się trwałym manicure przez wiele dni. pozwalając Ci odbudować nawet bardzo zniszczoną płytkę paznokcia. Sprawdź nasze propozycje!

HARD - sposób na piękne i długie paznokcie

Każdej kobiecie zależy na tym, by mieć piękne paznokcie nie tylko zaraz po pomalowaniu, ale przez cały czas. Niestety część pań skarży się na bardzo cienką, łamliwą płytkę. Rozwiązaniem są żele budujące o właściwościach żelu miękkiego, którymi możesz przedłużyć lub nadbudować płytkę paznokcia do 3, lub 5 mm w zależności od wybranego wariantu. Przy regularnym stosowaniu Twoje paznokcie staną się twarde i zdrowe, a Ty zyskasz długość, o jakiej marzyłaś. Przez cały ten czas nie musisz martwić się o odpryski czy uszkodzenia tak jak w przypadku tradycyjnego lakieru. Produkty HARD to doskonałe rozwiązanie zarówno dla pań samodzielnie wykonujących manicure hybrydowy, jak i tych, które prowadzą swój własny salon kosmetyczny.

Sposób przedłużania paznokci HARDEM

Podczas wykonywania manicure hybrydowego bardzo ważna jest technika i precyzja działania, ale też wykonanie wszystkich niezbędnych kroków w odpowiedniej kolejności. W przypadku przedłużenia paznokci pierwszym z nich z pewnością będzie zmatowienie płytki paznokcia odtłuszczaczem oraz nałożenie szablonu. Następnie należy zaaplikować cienką warstwę Bluesky Base i utwardzić całość w lampie LED (30 sekund) lub UV (2 minuty). Co dalej? Pokryj paznokcie naszym żelem w pędzelku HARD i przedłuż na szablonie nim paznokieć nawet do 5 milimetrów . Całość wraz z formą umieść w lampie i ponownie włącz utwardzanie. Nałóż swój ulubiony kolor lakieru hybrydowego i zabezpiecz całość Bluesky TOP nadaącj paznokciom ładny połysk, a przed ich przemyciem odtłuszczaczem ponownie utwardź. Poprawnie przeprowadzony zabieg to gwarancja pięknych i zadbanych dłoni na długi czas. Bazując na produktach Bluesky, masz pewność, że Twoje klientki będą bardzo zadowolone.

    pixelpixelpixelpixel