TOP do hybryd

( ilość produktów: 8 )

Marzysz o perfekcyjnie wykonanym manicure hybrydowym? Bez względu na to, czy na paznokciach chcesz umieścić soczystą, elegancką czerwień, neonową żółć, klasyczny szary czy tajemniczą czerń, niezbędny będzie TOP hybrydowy. Jest to kluczowy produkt, dzięki któremu uzyskasz efekt błysku lub matu. Sprawdź dostępne warianty.

Ciesz się z pięknego manicure bez względu na wykonywaną czynność

Bez względu na to, czy manicure wykonujesz samodzielnie w domu, czy masz salon kosmetyczny obsługujący setki klientek miesięcznie, do Twojej pracy niezbędny będzie TOP do hybryd. Jedną z najlepszych propozycji na rynku jest Bluesky TOP dostępny w kilku wersjach. W naszej ofercie znajdziesz między innymi utrwalający na długi czas nabłyszczacz tworzący efekt lustra. Mamy dwie wersje TOP COAT, który po utwardzeniu ma warstwę lepką, którą trzeba przetrzeć lub TOP NO WIPE, który po utwardzeniu nie ma warstwy dyspersyjnej. Produkt nawierzchniowy nie powoduje uczulenia, co z pewnością jest bardzo ważne w przypadku salonów. Korzystając z naszych produktów, masz pewność, że zabieg manicure zostanie wykonany bezpiecznie. Wymagające kobiety często oczekują eleganckiego, matowego wykończenia. Zaopatrz się w nasz TOP MATTE i sprostaj oczekiwaniom nawet najbardziej zorientowanych w trendach kosmetycznych klientek.

TOP do hybryd - co poza klasyką?

Bluesky ma rownież produkt 2w1 czyli BASE&TOP to produkt łączący w sobie właściwości podkładowe i nawierzchniowe. Nałożony jako pierwsza warstwa manicure hybrydowego staje się bazą, dzięki której lakier lepiej się trzyma i utrzymuje intensywność koloru. Zastosowany na koniec nadaje płytce gładką, błyszczącą powierzchnię. Jest to bardzo wygodny produkt chętnie wybierany przez panie, które samodzielnie wykonują manicure. Perfekcyjnie pomalowane paznokcie bez zarysowań zapewni Ci również TOP, który nie wymaga przemywania lepkiej warstwy po utwardzeniu w lampie. Bardzo ciekawą i komfortową w użytku propozycją jest Bluesky TOP Cat Eye, który pozwala na uzyskanie efektu kociego oka na każdym lakierze. To innowacyjny produkt, który bardzo szybko zdobył uznanie naszych klientek. Wypróbuj go i Ty!

    pixelpixelpixelpixel