Folia transferowa

( ilość produktów: 48 )

Umiejętne zdobienie paznokci naturalnych, hybrydowych bądź akrylowych jest ważnym elementem oferty nowoczesnych salonów kosmetycznych specjalizujących się w stylizacji paznokci. Podążając za modą i aktualnymi trendami każda stylistka paznokci powinna systematycznie uatrakcyjniać i uzupełniać swoją ofertę ozdób do paznokci. Oferta naszego sklepu jest uzupełniana na bieżąco tak, aby zaspokoić głód klientek wszelkiego typu nowości i zaskakujące trendy do paznokci w tym wszelkiego typu folie do paznokci.

Jak nakładać tego typu ozdoby?

Przed pierwszą aplikacją zawsze należy dokładnie zapoznać się z instrukcją nakładania danej ozdoby. To bardzo ważne, żeby nasze zdobienie na przykład w przypadku metalicznych bądź holograficznych paznokci wyszła tak jak powinna i wywołała efekt wow. Odbijanie folii transferowej wykonujemy bezpośrednio na lepką warstwę hybrydy jeszcze nie zabezpieczoną, a po odbiciu jej utwardzamy zdobienie w lampie UV. Możemy również zaaplikować ją na przetartą i utwardzoną hybrydę po nałożeniu kleju. Wtedy czekamy chwilę, aż klej zmieni kolor z białego na przeźroczysty dociskamy do niego folię i odbijamy wzór. Po wyschnięciu nakładamy top i utwardzamy w lampie UV. Dokładnie taki sam schemat możemy powtórzyć przy paznokciach żelowych bądź akrylowych. Widzisz jakie to proste i jakie niesamowite efekty w zdobieniu przynosi.

Folia, którą zakupisz online

W naszym sklepie znajdziesz szeroką gamę folii transferowych dającą niesamowity efekt mieniący się zdobień! Idealna do zdobienia paznokci naturalnych uprzednio pokrytych lakierem lub topem, jak także nadaje się do wtapiania w żel i akryl lub zdobień hybrydowych.Pozwala w łatwy sposób osiągnąć oszałamiający efekt. Folię można kłaść na paznokcie w całości bądź też użyć jej elementów do tworzenia metalicznych wzorów. W naszym sklepie znajdziesz również klej do folii transferowej, który ułatwia pracę z foliami. Dzięki folii transferowej możesz z łatwością osiągnąć efekt złotych, srebrnych, metalicznych, holograficznych paznokci, a także wiele innych, zależnie od potrzeby i fantazji!

    pixelpixelpixelpixel