Akcesoria do urządzeń kosmetycznych

( ilość produktów: 39 )

Właściciele salonów kosmetycznych dokładają wszelkich starań, aby oferowane przez nich usługi były na jak najwyższym poziomie. Oprócz wystroju i aranżacji wnętrza, na co często składają się m.in. powieszone na ścianach certyfikaty ukończonych kursów, należy zadbać o akcesoria oraz części do urządzeń kosmetycznych. To właśnie one ułatwią i usprawnią pracę, pomogą w zachowaniu porządku oraz co ważne - sterylnych warunków. Dzięki nim będzie to łatwe i przyjemne.

Kapturki i nakładki co to takiego?

Frezarki kosmetyczne możemy spotkać obecnie niemal w każdym salonie kosmetycznym oferującym zabiegi manicure i pedicure. Większość gabinetów tego typu pracuje na jednorazowych produktach, co niebywale wpływa na komfort pracy oraz pozwola zaoszczędzić czas. Jednym z nich są kapturki i nakładki, czyli akcesoria do frezarki. Nakładki to frezy, do których znajdują zastosowanie jednorazowe kapturki. Służą do zdejmowania manicure akrylowego bądź żelowego. Doskonale sprawdzają się również przy wykonywaniu pedicure, gdy skóra stóp klientki jest zrogowaciała oraz pełna odcisków. Każdy kapturek jest jednorazowy, a jego niebywałą zaletą oprócz praktyczności jest niska cena.

W szerokiej ofercie naszego sklepu

W naszej ofercie dostępne są kapturki wszelkiego typu. Papierowe, o różnej gradacji ziarna: 80 - gruboziarnisty, 150 - średnioziarnisty i 220 - drobnoziarnisty. Części do frezarki kosmetycznej tego typu pakowane są przeważnie w opakowania po dziesięć sztuk. Proponujemy także kapturki lux - ich wkład wykonany jest z plastiku, a nie z papieru, przez co są trwalsze, zwarte i bardziej efektywne. Tego rodzaju części do frezarki wykorzystywane są przy zabiegu pedicure. Na naszej stronie w ciągłej sprzedaży dostępne są nakładki ścierne w kształcie walca. Stosuje się je podczas stylizacji paznokci, np. do skracania płytki paznokcia, piłowania i wygładzania masy żelowej bądź akrylowej.

    pixelpixelpixelpixel