Płyny i preparaty

( ilość produktów: 257 )

Na rynku kosmetycznym istnieją takie preparaty, bez których żaden salon nie byłby w stanie w pełni funkcjonować. Są wśród nich między innymi płyny kosmetyczne oraz preparaty do skórek. Na stronie blueskypolska.pl oferujemy naszym klientom szeroki wybór tego rodzaju produktów w bardzo korzystnych cenach. Zachęcamy do zakupu - tylko u nas znajdziesz wszystko, co niezbędne do prowadzenia salonu.

Płyny kosmetyczne

Płyny kosmetyczne do dezynfekcji narzędzi kosmetycznych oraz mebli to niezbędny element wyposażenia salonu kosmetycznego. Zachowanie higieny i jej rygorystyczne przestrzeganie to najważniejsza rzecz w każdym tego typu miejscu. To właśnie dzięki nim zapewnisz sterylną czystość swoich narzędzi pracy ale także nieskazitelną biel i ochronę przed bakteriami meblom stanowiącym wyposażenie Twojego salonu. Na naszej stronie oferujemy również bogaty wybór pojemników do sterylizacji narzędzi - sprawdź i przekonaj się już dziś, jak bogatą ofertę przygotowaliśmy z myślą o Tobie!

Szerokie zastosowanie płynów kosmetycznych

W ofercie znajdziesz między innymi płyn kosmetyczny Ship-shape, który idealnie sprawdzi się nie tylko w salonach kosmetycznych, ale także w salonach fryzjerskich, restauracjach, biurach czy też w kawiarniach i miejscach publicznych. Doskonały do czyszczenia luster, krzeseł, akcesoriów kosmetycznych i fryzjerskich, powierzchni roboczych, stołów, blatów, poręczy, klamek, monitorów. Sprawdzi się podczas czyszczenia i pielęgnacji wszystkich mebli wykonanych z materiałów skóropodobnych. Skutecznie usuwa brud, zacieki, bez rysowania materiału, dodatkowo odświeża kolor czyszczonej powierzchni i pozostawia przyjemny zapach. Ship-shape to preparat do zadań specjalnych!

Preparaty do skórek - nawilżenie i ochrona to podstawa

Nawilżanie naszej skóry to podstawa, aby zachować ją w dobrej kondycji przez długi czas. Każda z nas zapewne poświęca choć kilka minut dziennie zabiegom pielęgnacyjnym, na przykład twarzy. To samo dotyczy skóry wokół naszych paznokci. Dzięki preparatom do skórek będzie odżywiona i zregenerowana, zabezpieczona przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Preparaty do skórek, w tym oliwki i kremy do rąk, działają odmładzająco, chronią przed wolnymi rodnikami, a nawet przyspieszają gojenie drobnych ran. Często również łagodzą zmiany alergiczne. Doskonale nawilżają oraz uelastyczniają skórę, skutecznie wpływając na strukturę paznokcia. Dzięki nim stają się bardziej elastyczne i mniej podatne na złamania a skórki na zadarcia - dostarczone witaminy w tego typu preparatach zadbają o ich zdrowy wygląd.

pixelpixelpixelpixel