pyłek do paznokci efekt syrenki

( ilość produktów: 5 )

Jeżeli nie boicie się eksperymentów na swoich paznokciach, lubicie niekonwencjonalne rozwiązania i uwielbiacie się wyróżniać, postawcie na niesamowity manicure o efekcie syrenki! Brzmi dziwnie? Nie wiecie, o czym mowa? Otóż manicure o efekcie syrenki to taki, który wykonuje się za pomocą specjalnego pyłku opalizującego, dzięki któremu na płytce paznokcia powstaje syreni efekt opalizujący w różnych kolorach. Nie jest to brokat w tradycyjnym tego słowa znaczeniu, ale specjalny preparat, który prezentuje się zupełnie inaczej w zależności od koloru płytki paznokcia, na który się go nałoży. Jeżeli chcecie wypróbować ten niesamowity, nietypowy i absolutnie oryginalny manicure, zapraszamy do zakupu żelu do paznokci efekt syrenki, znajdujący się w naszym asortymencie!

Jak wykonać syreni manicure za pomocą żelu do paznokci efekt syrenki?

Jak wykorzystać żel do paznokci efekt syrenki do stworzenia tego wyjątkowego manicure? Najpierw należy przygotować paznokcie do zabiegu, czyli tradycyjnie je obciąć, spiłować i zająć się skórkami. Następnie wykonuje się manicure hybrydowy, gdyż żel do paznokci efekt syrenki stosuje się tylko na ten rodzaj manicure. Następnie nakładamy żel - albo pyłek - i wkładamy paznokcie pod lampę, aby tam wyschły. W zależności od koloru lakieru hybrydowego stanowiącego bazę, efekt syrenki będzie zróżnicowany kolorystycznie. Paznokcie o efekcie syrenki pięknie mienią się zarówno w promieniach naturalnego słońca, jak i w sztucznym świetle dziennym i nocnym. Ze względu na to, że każdorazowo osiągnąć można inny efekt kolorystyczny, manicure o efekcie syrenki dopasuje się do różnych strojów, a tym samym sprawdzi się na różne okazje. Jest uwielbiany przez gwiazdy i często prezentowany na czerwonych dywanach. Aby także móc cieszyć się paznokciami mieniącymi się niczym syreni ogoń, wystarczy jedynie żel do paznokci efekt syrenki. A ten dostępny jest w naszym sklepie internetowym!

Żel do paznokci efekt syrenki - absolutny bestseller w naszej ofercie!

Żel do paznokci efekt syrenki to jeden z hitów, które można znaleźć w naszym asortymencie. W zasobach naszego sklepu internetowego znajdują się żele do tworzenia tego nieziemskiego manicure od różnych producentów. Pozwalają stworzyć zróżnicowany efekt na paznokciach, który zadowoli nawet tych najbardziej wymagających konsumentów. Produkt ten świetnie sprawdzi się zarówno w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych i salonach piękności, gdzie pracują doświadczone manicurzystki, jak i w domach każdego z nas. Pozwala także na samodzielnie wykonanie manicure o efekcie syreniego ogona. Ten typ manicure jest hitem tego lata i świetnie sprawdza się na różne okazje - nie tylko na co dzień, na plażę, na imprezę czy na spotkanie z przyjaciółmi, ale także na wesela, śluby czy inne wzniosłe uroczystości.

    pixelpixelpixelpixel