Lakiery Bluesky SP

( ilość produktów: 5 )

Lakiery Bluesky SP to niekwestionowany hit ostatnich sezonów, który zdobył uznanie pań na całym świecie za sprawą trwałości, dobrego krycia i genialnego efektu, który pięknie prezentuje się na damskiej dłoni. Proponowane lakiery mogą być stosowane na naturalnej płytce lub modelowanych i przedłużonych paznokciach. Seria SP to gama kolorów idealnych na każdą porę roku.

Seria SP - jeden lakier, wiele możliwości

Ogromną zaletą lakierów SP jest możliwość stosowania ich zarówno na czarnym podkładzie, jak i na naturalnej płytce, co pozwala uzyskać nieco delikatniejszy efekt. Małe i duże drobinki to możliwość wykonywania wszelkiego rodzaju wzorków. Można nimi pokryć całą powierzchnię paznokcia, jej połowę lub tylko końcówki. Lakier jest bardzo trwały - gwarantuje perfekcyjny manicure od 2 do 4 tygodni. Przez cały ten czas Twoje dłonie będą piękne, zmysłowe i eleganckie. Bardzo ważnym aspektem jest możliwość zapuszczenia paznokci, nawet tych łamliwych i zniszczonych. Dzięki odpowiedniej konsystencji produkt nakłada się szybko i bezproblemowo. Jesteśmy przekonani, że decydując się na zmianę dotychczasowych lakierów na Bluesky, mile zaskoczy Cię ich jakość, trwałość i niezawodność. Sprawdź!

Łatwa aplikacja i bezproblemowe usuwanie lakierów SP

Masz własny salon kosmetyczny? Wprowadź do niego produkty Bluesky SP i zobacz, jak łatwo będzie Ci się z nimi pracowało. Bogata kolorystyka sprawi, że nie będziesz martwiła się o pomysł na stylizację paznokci dla wymagającej klientki. SP to seria, której barwy wpadają w zieleń, błękit, szafir, złoto czy beż. Co więcej, innego efektu możesz spodziewać się nakładając dany kolor z podkładem, a innego na naturalnym kolorze płytki. Możesz mieć pewność, że lakier zachowa swój blask i intensywność przez cały czas - bez zmatowienia czy odprysków. Spokojnie możesz wykonywać wszystkie prace domowe, zawodowe a także oddawać się relaksującej pracy w ogródku. Twoje paznokcie w ogóle na tym nie ucierpią!

    pixelpixelpixelpixel