Lakiery zmieniające kolor pod wpływem temperatury

( ilość produktów: 12 )

W ofercie sklepu internetowego Bluesky znajdują się lakiery hybrydowe termiczne, dzięki którym zrobisz niesamowity manicure zmieniający kolor pod wpływem temperatury. To hit ostatnich sezonów, który pokochały miliony kobiet na całym świecie – taki efekt wygląda naprawdę świetnie i pasuje do każdej stylizacji, zarówno dżinsów i białej bluzki, jak i pięknej sukienki na większą okazję. Produkty do domowego manicure pozwolą Ci zadbać o nienaganny wygląd Twoich paznokci i osiągnąć efekt jak z salonu kosmetycznego.

Must have – lakiery hybrydowe thermo

Dostępne w Bluesky lakiery hybrydowe thermo z kolekcji TC Series to podstawowa seria pięćdziesięciu kolorów zmieniających swoją barwę pod wpływem zmiany temperatury. Znajdziesz tutaj kolory pastelowe, lakiery z drobnym brokatem oraz takie, które zawierają większe elementy świecące – widoczne na paznokciu przy obu kolorach. Proponujemy pełną paletę kolorystyczną w różnych kontrastach – w naszej ofercie każda kobieta znajdzie coś dla siebie – odcienie różu, żółci, czerwieni, czerni, niebieskiego i wiele innych. Wszystkie buteleczki mają 10 ml objętości i są bardzo wydajne.

Lakiery hybrydowe termiczne – jak to działa?

Jak to działa? Otóż lakiery hybrydowe termiczne zmieniają kolor pod wpływem skrajnych różnic temperatury, a więc ciepła i zimna. Przy wyższych temperaturach paznokcie stają się wyraźnie jaśniejsze, a przy niższych ciemnieją. Ten efekt jest podobny jak w przypadku french manicure – końcówki paznokci są delikatnie ciemniejsze, ponieważ brzeg wolny wystający poza palec jest zawsze zimniejszy niż ten odcinek paznokcia, który ma kontakt z palcem (ciałem). Kiedy temperatura otoczenia spadnie, zauważysz, że Twoja płytka pociemnieje od góry do dołu paznokcia. Efekt jest tym bardziej niesamowity, że wraz ze wzrostem temperatury nastąpi proces odwrotny. Takie przejścia kolorów wyglądają subtelnie i bardzo widowiskowo.

Lakiery hybrydowe termiczne mają sporo zalet, przede wszystkim są mocno kryjące i ładnie się błyszczą, a poza tym można je kupić w różnych kolorach, są też wydajne i gwarantują piękny manicure na kilka tygodni. Wybierając kolor produktu, zwróć uwagę na kontrast i dwa odcienie tego samego koloru, które będą widoczne pod wpływem skrajnych temperatur (ciepłych i zimnych). Pamiętaj, że uzyskany manicure będzie miał dynamiczny charakter i będzie zmieniał kolor w zależności od temperatury. Opcja ciemniejsza jest widoczna poniżej 30°C – powyżej tego poziomu kolor przechodzi w wersję jaśniejszą. Barwa płytki zmienia się od razu – proces postępuje naprawdę błyskawicznie. Ten niesamowity efekt zauważysz np. po włożeniu dłoni do zimnej wody. To świetna opcja na lato i hit tegorocznych wakacji!

    pixelpixelpixelpixel