Lakiery Bluesky Galaxy Gel

( ilość produktów: 8 )

Wykonany zgodnie z najnowszymi trendami manicure hybrydowy to Twój znak rozpoznawczy? Lubisz wyróżniać się w tłumie i mieć zawsze perfekcyjne pomalowane paznokcie? Postaw zatem na przyciągający wzrok manicure z wykorzystaniem lakierów z serii Galaxy Gel. Kolorowe, mieniące się kryształki idealnie sprawdzają się przy pracy z żelem oraz akrylem. Produkt nadaje się zarówno do użytku domowego, jak i w profesjonalnych salonach.

Nowoczesny manicure hybrydowy w oparciu o lakiery Galaxy Gel

Dobrze prosperujący salon kosmetyczny to taki, który oferuje swoim klientkom lakiery odpowiadające aktualnie panującym trendom. Ostatnimi czasy prawdziwą rewolucją stały się lakiery tworzące mozaikowe wzory w niebanalnych, przyciągających uwagę barwach. Mieniące się drobinki odbijają światło, zapewniając piękny, iskrzący się wygląd. Linia Bluesky Galaxy Gel to lakiery zawierające drobinki w kształtach takich jak kwadraty, paseczki czy sześciokąty. Dzięki temu każdy paznokieć będzie wyglądał inaczej - wyjątkowo i niepowtarzalnie. W zależności od Twoich preferencji lub pracy, jaką wykonujesz, możesz użyć lakierów Galaxy Gel na wszystkich paznokciach lub tylko na jednym wybranym.

Seria Galaxy Gel, czyli idealny manicure na sylwestra lub wieczorny bankiet

Nie da się ukryć, że seria Galaxy Gel to lakiery dedykowane dla odważnych, pewnych siebie kobiet, które nie boją się błyszczeć. Bluesky Galaxy Gel to linia kilku kosmicznych połączeń kolorystycznych, które potrafią stworzyć ponadprzeciętne zdobienia na lakierze bazowym - idealnie wpiszą się w imprezowy klimat. Decydując się na proponowane przez nas lakiery, masz gwarancję pięknego wyglądu dłoni nie tylko podczas imprezy, ale jeszcze przez długie tygodnie po wykonaniu manicure. Dłonie nabiorą wyjątkowego charakteru i niespotykanego blasku. Jeśli chcesz wykonywać manicure samodzielnie w domu, we wszystkie niezbędne akcesoria zaopatrzysz się w naszym sklepie. Poznaj asortyment i rozpocznij swoją przygodę już dziś. Dla salonów kosmetycznych przygotowaliśmy meble kosmetyczne, urządzenia oraz wszelkie niezbędne akcesoria.

    pixelpixelpixelpixel