Lakiery Bluesky Blossom Gel

( ilość produktów: 10 )

Blossom gel to seria lakierów do tworzenia pięknych zdobień za pomocą nieutwardzonej bazy ( clear lub white) i 14 kolorów do wyboru.

Potocznie metoda ta znana jest jako mokre na mokre

Stosując bazę white podstawą może być jedna warstwa białej hybrydy. Na taką utwardzoną warstwę nakładamy  cienką warstwę białej bazy blossom a następnie na nieutwardzoną dodajemy kolory blossom np delikatne kropki. Czekamy aż kolor blossom pięknie rozpłynie się na nieutwardzonej bazie tworząc nietuzinkowe wzory.  Utwardz w lampie Led/UV 60 sekund. 

W przypadku użycia bazy blossom clear pierwsza warstwa hybrydowa może być w każdym kolorze w zależności od tego jaki, efekt i kontrast chcemy uzyskać. Na utwardzony kolor hybrydy nakładamy cienka warstwę bazy clear, a na to wzór kolorami blossom i kiedy efekt rozmycia będzie zadowalający utwardzamy w lampie Led/UV 60 sekund. 

Lakiery te świetnie sprawdzą się w zdobieniach, gdzie chcemy uzyskać np efekt skóry węża.. Więcej pomysłów znajdziesz na naszym profilu facebook BLUESKY POLSKA 

Piękne, zadbane dłonie i paznokcie to coś, o czym marzą kobiety w każdym wieku. Chcesz przekonać się, jak łatwo i szybko można uzyskać efekt manicure zrobionego w profesjonalnym salonie? Nie czekaj i zapoznaj się z ofertą lakierów hybrydowych oferowanych przez nasz sklep. Na szczególne wyróżnienie zasługują lakiery z serii Bluesky Blossom Gel, dzięki którym można uzyskać niezwykłe efekty!

Lakiery Bluesky Blossom Gel, czyli gorący trend ostatnich sezonów!

Do niedawna chcąc cieszyć się oryginalnym i efektownym manicure dłoni, panie musiały korzystać z usług profesjonalnych salonów kosmetycznych. Pomalowanie paznokci trwałym lakierem wymagało bowiem nie tylko sporego doświadczenia, ale i umiejętności. Dziś lakiery Bluesky Blossom Gel umożliwiają wykonanie manicure w domu nawet osobom, które dopiero zaczynają swoją przygodę z lakierami hybrydowymi. Seria Blossom Gel składa się z dwóch lakierów bazowych: clear i white, a także czternastu lakierów dostępnych w szerokim wachlarzu kolorystycznym, dzięki którym uzyskasz piękne zdobienia stosując metodę mokre na mokre. W ofercie znajdują są lakiery Blossom Gel jasne, pastelowe a także i takie w mocnych, intensywnych barwach.

Jak uzyskać efekt blossom na paznokciach?

Nie ma znaczenia, czy prowadzisz profesjonalny gabinet manicure, czy dopiero poznajesz tajniki pielęgnacji paznokci. Dzięki nam bez większego problemu uzyskasz na paznokciach efekt blossom, który bez wątpienia jest jednym z najgorętszych trendów ostatnich sezonów! Aby osiągnąć wymarzony rezultat, należy na jeszcze nie utwardzoną bazę nałożyć wybrany lakier lub kilka, tworząc w ten sposób ciekawy wzór. Kolor delikatnie się rozpłynie - w ten sposób możemy tworzyć ciekawe kompozycje, które z całą pewnością przyciągną niejedno spojrzenie. Na koniec wszystko należy utwardzić pod lampą. Takie wzory mogą pojawić się tylko na wybranych paznokciach, a także zdobić każdy z nich. Z lakierami Bluesky Blossom Gel ogranicza Cię jedynie wyobraźnia! Chcesz, aby Twoje paznokcie były wyjątkowe? Jeśli tak, koniecznie poznaj naszą ofertę!

    pixelpixelpixelpixel