Termiczne lakiery hybrydowe

( ilość produktów: 7 )

Znudził Ci się już klasyczny manicure? A do tego lubisz często zmieniać kolor paznokci? Z pewnością zachwyci Cię innowacyjne rozwiązanie, jakim są termiczne lakiery hybrydowe. Twoje paznokcie będą zmieniać się w zależności od temperatury. Ten niepowtarzalny efekt bez wątpienia Cię zachwyci. Trudno będzie oderwać wzrok od Twoich perfekcyjnie umalowanych paznokci!

Lakier termiczny - jak to działa?

Termiczny lakier hybrydowy należy do kosmetyków mocno kryjących i wyróżniających się pięknym blaskiem. Jednak ich wyjątkowość polega przede wszystkim na tym, że zmieniają kolor pod wpływem temperatury. Powyżej 30 stopni stają się jaśniejsze, poniżej ciemnieją. Efekt widoczny jest na przykład po włożeniu ręki do ciepłej wody lub po wyjściu na zimne powietrze. W trakcie imprezy, gdy temperatura otoczenia będzie rosła, Twoje paznokcie będa zmieniać kolor. Będzie to tym bardziej efektowne, im bardziej kontrastowe zestawienie barw przygotował producent. Może to być zmiana odcienia tego samego koloru lub całkiem nowa barwa. Twoje paznokcie mogą zmienić kolor na przykład z intensywnego fioletu na delikatny róż lub z czerwonego na mleczny biały. Pamiętaj, że końcówki zawsze będą nieco ciemniejsze, ponieważ brzeg paznokcia jest trochę chłodniejszy niż jego pozostała część. W ten sposób uzyskasz efekt delikatnego french manicure, a przy zdecydowanie długich paznokciach powstanie efekt ombre.

Niebanalne pomysły na lato

Wakacyjny nastrój często skłania nas do eksperymentów z modą czy makijażem. To także świetny czas na wypróbowanie nowych odcieni lakierów. Kąpiele w morzu, leniuchowanie na plaży czy wspinaczka w górach - nie ważne, co wybierzesz, Twoje hybrydy zawsze będą prezentowały się idealnie. Jeżeli zdecydujesz się na użycie termicznego lakieru hybrydowego, czeka Cię dodatkowa porcja zabawy. Będziesz mogła obserwować, jak kolor Twoich paznokci zmienia się pod wpływem gorącego piasku lub chłodnej wody. Pozwól więc sobie na odrobinę ekstrawagancji.

    pixelpixelpixelpixel