Perłowe lakiery hybrydowe

( ilość produktów: 34 )

Każda kobieta doskonale wie o tym, że zadbane dłonie to coś, na co zwraca się szczególną uwagę. W związku z tym należy starać się, aby nasz manicure nie zostawiał niczego do życzenia. Paznokcie o odpowiedniej długości, elegancko opiłowane i pomalowane lakierem w ulubionym kolorze to wizytówka nowoczesnej kobiety. Jeżeli nie jesteś do końca pewna, na jaki kolor się zdecydować, postaw na odcienie pastelowe lub perłowe lakierów hybrydowych.

Trwały manicure z lakierem hybrydowym

Współczesne kobiety są cały czas w ruchu, ciągle coś robią. Nie mają więc zbyt wiele czasu na pieczołowite dbanie o manicure. Z pomocą przychodzi im coraz popularniejszy manicure hybrydowy. To gwarancja doskonałego i trwałego efektu na wiele dni bez konieczności dokonywania poprawek, bez obaw o połamane paznokcie. Perłowe lakiery hybrydowe to doskonały pomysł, który docenią dynamiczne kobiety nie lubiące marnować czasu. Perłowe lakiery cyklicznie powracają do mody, warto więc się w nie zaopatrzyć. Perłowe wykończenie na paznokciach daje efekt zdrowej i zadbanej płytki, zwłaszcza jeśli wybierzesz lakier w odcieniu różu lub nude. Nawet jeśli na co dzień jesteś wielbicielką matu na paznokciach, zapoznaj się z naszą ofertą - może jednak skusisz się na perłowy połysk?

Perłowy lakier w nowym wydaniu

Współcześnie perłowy lakier to już nie to samo, co kilka czy kilkanaście lat temu. To nie tylko połyskliwe odcienie różu, jaki znamy z manicure’u starszych pań. To cała paleta kolorów, które doskonale sprawdzą się u kobiet w każdym wieku. Perłowy lakier hybrydowy to także energetyczne żółcie, szmaragdy czy błękity. Subtelny połysk perły świetnie łączy się z najmodniejszymi w danym sezonie kolorami. Lakier perłowy charakteryzuje pięknie rozświetli Twoje dłonie. Możesz go potraktować jako tło do dalszych eksperymentów z manicure. Intrygujące ombre, diamenciki, naklejki - w zależności od okazji możesz stworzyć na swoich paznokciach prawdziwe dzieło sztuki. W połączeniu z trwałością hybrydy Twój oryginalny manicure utrzyma się w niezmienionym stanie nawet kilka tygodni.

    pixelpixelpixelpixel