Lakiery hybrydowe Kocie Oko

( ilość produktów: 22 )

Piękne paznokcie to podstawa manicur - na pewno doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, jak istotny jest wybór odpowiedniego lakieru. Szukasz więc pewnie coraz to nowych inspiracji i nawet jeśli masz ulubione kolory, z uwagą śledzisz kosmetyczne nowinki. Prawdopodobnie widziałaś już ten niesamowity efekt, o którym zamierzamy napisać, ale nie wiesz, jak go osiągnąć. Paznokcie, na których widać rysunek do złudzenia przypominający kocie źrenice to zasługa niesamowitego lakieru hybrydowego lub topu kocie oko.

Cat eye na Twoim paznokciu

Ten niepowtarzalny wzór na paznokciach możesz uzyskać wyłącznie przy użyciu odpowiedniego lakieru lub topu. Efekt trójwymiarowej, błyszczącej smugi powstaje dzięki innowacyjnemu pomysłowi polegającemu na zatopieniu w lakierze drobinek metalu. Tysiące maleńkich opiłek, którymi pokryjesz swoje paznokcie, ułożą się w niesamowity wzór. Ten efektowny manicure wykonuje się w banalnie prosty sposób - wystarczy, że tuż nad pomalowaną płytką paznokcia przez kilka sekund przytrzymasz maleńki magnes. Najlepsze w tym lakierze hybrydowym lub topy typu kocie oko jest to, że efekt za każdym razem jest nieco inny - dzięki temu zawsze będziesz cieszyć niepowtarzalnym manicure.

Piękne, mieniące się paznokcie

Kocie oko to trend w manicure, który cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Pomalowane w ten sposób paznokcie przyciągają wzrok. Światło i kolor tworzą niesamowity efekt. Jeżeli należysz do kobiet lubiących oryginalne paznokcie, to lakier hybrydowy lub top kocie oko jest stworzony dla Ciebie. Możesz wybierać spośród wielu kolorów - za każdym razem masz gwarancję, że efekt będzie olśniewający. Paznokcie ze wzorem kociego oka to doskonałe uzupełnienie wieczorowej kreacji. Dzięki nim będziesz błyszczeć. Nie musisz dodawać niczego więcej - ten niesamowity, mieniący się lakier pomoże stworzyć idealną, imprezową kreację. Najpiękniej efekt prezentuje się na ciemnym lakierze, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby nosić kocie oczy na lakierze pastelowym a wybierąc top cat eye możesz nosić je na każdym kolorze.

    pixelpixelpixelpixel