Złote lakiery hybrydowe

( ilość produktów: 20 )

Nieco blasku na paznokciach sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje. Zdecyduj się na jeden ze złotych lakierów hybrydowych, żeby cieszyć się interesującym zdobieniem, które pięknie zaprezentuje się w zestawieniu z wieloma barwami. Błyszczący produkt możesz zastosować także na całej płytce, na przykład w połączeniu z czerwienią, co będzie rewelacyjnym rozwiązaniem na zimę. Latem złoto połącz z bielą i ciesz się podkreśloną opalenizną! Sprawdź błyszczące lakiery, które dla Ciebie przygotowaliśmy i wybierz ulubiony - z delikatnymi drobinkami lub perłowym efektem wykończenia!

Złoto - z czym łączyć je na paznokciach?

Złote lakiery hybrydowe doskonale wyglądają w zestawieniu z czernią - taki duet sprawdzi się między innymi w sylwestrową noc. Za pomocą szablonu na pomalowanych ciemnym kolorem paznokciach możesz wykonać połyskujące wzory. Innym pomysłem jest pomalowanie dwóch paznokci błyszczącym produktem, a pozostałych ciemną barwą. Złoto to także rozwiązanie wakacyjne - na białym podkładzie za pomocą gąbki wykonaj zdobienie przy samych końcówkach płytki. Granica między kolorami będzie zatarta i stworzy ciekawy efekt ombre. Jeśli zależy Ci na delikatnym zdobieniu na co dzień, zestaw złoty lakier z różowym. Możesz namalować cienkim pędzelkiem pasek wzdłuż jednego paznokcia lub nanieść na niego niewielkie kropki. Tak subtelny wzór sprawdzi się nawet do pracy.

Trwałość i niepowtarzalny kolor

Oferujemy Ci złote lakiery hybrydowe w rozmaitych wersjach - z brokatem, półtransparentne z delikatnymi drobinkami, w pełni kryjące. Dzięki temu wykonasz manicure, który będzie wyróżniał się wyjątkowym kolorem, a jednocześnie trwałością. Póki nie zdecydujesz o ściągnięciu hybryd, nasze lakiery nie zmienią swojego wyglądu i przez kilka tygodni będą zdobiły Twoje paznokcie. Malowanie oferowanymi produktami nie sprawi Ci trudności - świetnie kryją, nie marszczą się pod lampą, a wygodny pędzelek zapewnia dokładną aplikację tuż po same skórki. Serdecznie zapraszamy do zakupów!

    pixelpixelpixelpixel